Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-15:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Záručná doba
Záručná doba

HOBYS s.r.o. Kozmonautov 6 94301 Štúrovo ICO 46006079 prevádzkovateľ web shopu www.hobys.sk garantuje na produkty MAKITA, BOSCH, DeWalt a METABO  - záručnú dobu 2 roky od dátumu vystavenia faktúry – daňového dokladu. Na všetky ostatné produkty je platná záručná doba 2 roky podľa Občianskeho zákonníka

Postup záručnej opravy

Záručná doba 3 roky je platná nasledovne :

Produkty značky MAKITA : 3 ročná záručná doba je platná bez registrácie. Platí len na tovar zakupený v internetovom obchode www.hobys.sk prevádkovateľ HOBYS s.r.o. Kozmonautov 6 94301 Štúrovo ICO 46006079. 

Výnimka je na Makita batérie , kde je záručná doba 2 roky od dátumu vystavenia faktúry – daňového dokladu.

Prípadné ďalšie výnimky sú vždy uvedené na faktúre - daňovom doklade.

Postup záručnej opravy produktov značky Makita.

Produkty značky DeWALT : 3 ročná záručná doba je platná ak produkt kupujúci zaregistruje na DeWALT web stránke https://www.dewalt.sk/3/ do 4 týždňov od dátumu nákupu uvedeného na faktúre. 

Postup záručnej opravy produktov značky DeWALT.

Výnimka je na DeWalt klincovačky a batérie , kde je záručná doba 2 roky od dátumu vystavenia faktúry – daňového dokladu.

Produkty značky BOSCH : 3 ročná záručná doba je platná ak produkt kupujúci zaregistruje na BOSCH web stránke https://www.bosch-professional.com/sk/sk/pro360/ do 4 týždňov od dátumu nákupu uvedeného na faktúre.

Postup záručnej opravy produktov značky BOSCH.

Výnimka je na BOSCH batérie , kde je záručná doba 2 roky od dátumu vystavenia faktúry – daňového dokladu.

Na uplatnenie reklamácie je potrebný daňový doklad - faktúra vystavená firmou HOBYS s.r.o. Kozmonautov 6 94301 Štúrovo ICO 46006079. Faktúra – daňový doklad musí obsahovať reklamovaný tovar s výrobným čislom, ktoré musí býť identické s výrobným čislom reklamovaného tovaru.